Skin Town Gold unikátní pěstící krém se zlatem v dárkové kazetě 60ml + 15ml + 15ml

  • Kód: 1316-1 | Výrobce: CHARMZONE Korea
Cena:   2 849,00 Kč
Původní cena:   2 850,00 Kč
Ušetříte:   1,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

CHARMZONE Skin Town Gold unikátní luxusní pěstící krém se zlatem proti vráskám v dárkové kazetě

Skin Town Gold Cream v luxusní dárkové kazetě

Vaše pleť bude zářit jako nejryzejší zlato!

Dárková kazeta obsahuje:
1x Skin Town Gold krém se zlatem a patentovanými unikátními substancemi 60 ml
2x bonus: Skin Town Gold krém se zlatem ve flakonu s pumpičkou - 15 ml + 15 ml

Krém je dodáván v luxusní dárkové kazetě se dvěma malými krémy s pumpičkou, pro možnost aplikace kdykoliv během dne.

Unikátní luxusní pěstící a protivráskový krém s obsahem zlata Skin Town Gold obsahující 36 jedinečných substancí pro dokonalou pleť.

Tento jedinečný krém s obsahem zlata a unikátními patentovanými substancemi se dokáže postarat nejenom o dokonalou kondici Vaší pleti, ale i o perfektní vzhled Vaší pokožky. Díky 36 substancím, z čehož 20 je inspirováno korejskou medicínou, bude Vaše pokožka perfektně čistá, zdravá, bez toxických látek, vláčná, zpevněná a bez vrásek či jiných známek stárnutí.

Účinky:

Revitalizace - Zlatá substance detoxikuje pleťové buňky a má čistící účinky. Dokonale oživuje unavenou a stresovanou pokožku zatíženou negativním působením znečištěného životního prostředí a UV záření. Navrací pleti zdraví, vitalitu a energii. Vaše pleť bude zářit zdravím, vitalitou a bude působit neuvěřitelně mladě a svěže.

Zjasnění - Pečlivě vybrané, patentované korejské léčivé substance obsahují zjasňující extrakty např. z listu Tomelu japonského, Moruše bílé, Pivoňky a Kokosovníku. Zanechávají pokožku krásně projasněnou a zářící čistotou, svěžestí a mládím.

Elasticita - Působení substance z peptidů neuvěřitelně příznivě ovlivňuje elasticitu a pružnost pleťových vláken. Substance se skládá ze 4 druhů peptidů, které obsahují aminokyseliny potřebné pro zpevnění pleti. Dokáže tak pomoci povadlé a povislé pleti se opět zpevnit a nabít mladistvého vzhledu. Vaše pleť bude krásně zpevněná a pružná. Bude působit mladým, pevným a svěžím dojmem.

Vláčnost - Patentované unikátní substance z kůry korejských stromů pronikají hluboko do pokožky a udržují ji po celý den vláčnou a pevnou, avšak bez pocitu nadměrného pnutí.

Použití:
Tento luxusní krém aplikujeme vždy ráno a večer na dokonale vyčištěnou pleť celého obličeje a krku.

Věk:
Vzhledem k obsaženým zpevňujícím a protivráskovým složkám doporučuji používat nejdříve na pleť 40+, ideálně pak kolem 45 až 50 roku. Může výborně vyhovovat i pleti ještě zralejší.

60ml + 15ml + 15ml