DeAge Red-Wine revitalizační pleťová emulze proti vráskám 130 ml

  • Kód: 1145-2 | Výrobce: CHARMZONE Korea
Cena:   899,00 Kč
Původní cena:   1 000,00 Kč
Ušetříte:   101,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

CHARMZONE DeAge Red-Wine revitalizační pleťová emulze proti vráskám s extraktem z červeného hrozna

DeAge Red-Wine Emulsion


Skladem poslední 1 kus.

Tato vynikající emulze z řady DeAge Red-Wine krásně revitalizuje pleť, dodává jí potřebnou hydrataci a reguluje tvorbu kožního mazu. Současně pleť chrání před volnými radikály a stejně tak před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Obsahuje extrakt z červeného hrozna, který vytváří na pleti ochrannou bariéru, která umožňuje pleti lépe čelit nepříznivým vlivům počasí, UV záření a stresu a díky níž vypadá pleť stále svěže. Extrakt z červeného hrozna je vysoce účinná látka díky svým výživným účinkům. Velice příznivě působí zejména na stresovanou, ochablou a namáhanou pokožku, neboť jí dodává tolik potřebné živiny. Pleť se mění na krásnou, prokrvenou, vyhlazenou a tím také zdravou. V této jedinečné emulzi je přidaný pudr, který výborně reguluje tvorbu kožního mazu. Emulze pleť důkladně hydratuje, přičemž nezanechává její povrch lesklý a mastný. Je tedy velice vhodná pro mastnější typ pleti nebo pleť smíšenou. Obsahuje také velké množství účinných látek, které krásně působí proti vráskám a je tedy vhodná spíše pro zralejší typ pleti.

Věk:
Doporučuji pro ženy od 40+ avšak záleží na stavu vaší pleti, množství vrásek a jejich hloubce. Ženám 50+ bude tento produkt vyhovovat nejlépe.

Použití:
Nejprve pleť dokonale vyčistíme a po té ošetříme tonizační vodou. Použijeme dostatečné množství emulze a jemnými krouživými pohyby vmasírujeme do celé oblasti obličeje a krku při ranním pěstění pleti. Používání emulze je vhodné zejména v teplejších měsících.

130 ml

Podobné produkty:
Belucie Luxury omlazující emulze proti vráskám s diamantovým pudrem 125ml

Kód: TS1294

KJMA Belucie Luxury omlazující pleťová emulze s aloe vera, diamantovým práškem a zlatem proti vrá...
799,00 Kč
Ocenění: