Real Skin podkladová báze pod make-up - zelená 30ml

  • Kód: 3400-2 | Výrobce: Ottie Korea
Cena:   269,00 Kč
Původní cena:   500,00 Kč
Ušetříte:   231,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

Ottie Real Skin podkladová báze pod make up na červené žilky v obličeji, skvrnky a drobné jizvičky - zelená

Ottie Real Skin Make Up Base Green

Podkladová báze pod make-up se stala pro mnohé ženy již nedílnou součástí dokonalého nalíčení. Zerlená podkladová báze pod make-up Ottie Real Skin výtečně pomáhá k lepší přilnavosti make-upu a zabezpečuje bezchybnou pleť po celý den. Pokožka je krásně hladká, jemná, vláčná a připravená na nanesení make-upu. Hydratační a výživné komponenty ze zelené podkladové báze pod make up pronikají hluboko do struktury pleti a blahodárně působí i po odlíčení.

Zelená podkladová báze je vhodná pro světlejší typ pleti se sklonem k rozpraskaným žilkám, různým skvrnám a drobným jizvičkám. Výborně je překryje.

Zalézá Vám make-up do vrásek? Podkladová báze Vám pomůže právě k tomu, aby Váš vzhled v oblasti očního okolí vypadla mladě, bez hlubokých vrásek. Ve vzhledu tváře s make-upem za použití podkladové báze a bez ní je opravdu obrovský rozdíl. S podkladovou bází zkrátka budete vypadat mlaději.

Použití:
Bázi rovnoměrně rozetřeme po celém obličeji, soustředíme se při tom zejména na místa s červenými žilkami v obličeji, skvrnkami atp. Docílíme tak jednotného podkladu. U suché pleti se podkladová báze nanáší na podkladový krém. Oproti tomu u pleti mastnější postačí báze jako základ make-upu.

30 ml