DeAge Mela-White zjasňující emulze na pigmentové skvrny 130ml

  • Kód: TS1186 | Výrobce: CHARMZONE Korea
Cena:   579,00 Kč
Původní cena:   580,00 Kč
Ušetříte:   1,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

CHARMZONE DeAge Mela-White zjasňující pleťová emulze na pigmentové skvrny, světlé pihy v obličeji a nerovnoměrnou pigmentaci

DeAge Mela-White Emulsion

Účinné látky v pleťové emulze DeAge Mela White na pigmentové a stařecké skvrny, světlé pihy a nerovnoměrnou pigmentaci v obličeji pomáhají potlačovat tvorbu melaninu, pleť dokonale hydratují, vyživují a dodávají jí krásně projasněný a mladistvý vzhled. Přítomné látky posilují přirozenou ochrannou funkci pokožky. Antioxidanty v ní působí jako účinná ochrana před negativními účinky UV záření. Pleť se po aplikaci stane transparentní, jemnou a krásně projasněnou.

Tato pleťová emulze DeAge Mela White je vhodná pro všechny typy pigmentových skvrn a tedy ty, které vznikly hormonálně při těhotenství, i jaterní skvrny. Ať už se Vám pigmentové skvrny udělaly z jakéhokoli důvodu, doporučuji detoxikovat játra, alespoň prostřednictvím tinktury Ostropestřec či Himalájského bylinného čaje Nimba a Kalamegha.

Věk:
Doporučuji pro ženy okolo 40 let, nejdříve však od 30 záleží na stavu vaší pleti, množství, velikosti a stavu pigmentových skvrn. Ženám 50+ let bude tento výrobek také výborně vyhovovat, i když doporučuji doplnit o péči např. s kyseliu hyaluronovou či kyselinou ascorbovou.

Použití:
Aplikujeme na pokožku obličeje, krku a dekoltu po jejím důkladném vyčištění a tonizaci.

130 ml

Podobné produkty:
Purple Dew Multi Shine luxusní zjasňující pleťová báze s korektorem - 2v1 = 30g + 3,5g

Kód: 3500-2

Ottie Purple Dew Multi Shine zjasňující podkladová báze pod make-up s korektorem 2v1 Multi Shin...
719,00 Kč