Syn-Ake výživný zpevňující krém proti vráskám s hadím jedem 50g

  • Kód: 1211N | Výrobce: Dermal Korea
Cena:   719,00 Kč
Původní cena:   826,00 Kč
Ušetříte:   107,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

Dermal Syn-Ake liftingový pleťový krém s hadím jedem proti vráskám a pro zpevnění a elasticitu pleti

Syn-Ake High Lifting Cream

Revoluční NOVINKA v kosmetickém průmyslu!


V poslední době si stále větší oblibu získávají výrobky, které obsahují speciální druh peptidu, jenž je obsažen v hadím jedu a až neuvěřitelně blahodárně působí na pleť. Tento speciální peptid dokáže pleť ochránit před UV zářením i negativními vlivy vnějšího prostředí tím, že dokáže proniknout do hlubších vrstev pokožky a působit i v nich. Díky této své jedinečné schopnosti dokáže zajistit pleti potřebnou výživu a hydrataci i v hlubších vrstvách pokožky a současně velice příznivě působí proti volným radikálům. Pleť se díky těmto schopnostem krásně revitalizuje a získává zpět svoji
pružnost a pevnost. Syn-Ake výživný krém proti vráskám s hadím jedem dokáže obnovovat poškozené kožní buňky, čímž se velkou měrou podílí na úspěšném
boji proti vráskám. Dodává pokožce dokonalou jemnost, hebkost, vláčnost a pružnost a to zejména díky obsaženému kolagenu. Navíc velice účinné rostlinné složky jako makadamiový olej, aloe vera, kamélie japonica a ženšenový extrakt dokáží do pleti vpravit velkou porci výživy a hydratace. Také díky těmto složkám pleť získává viditelně lepší elasticitu a pevnost. Pravidelným používáním tohoto jedinečného Syn-Ake výživný krém proti vráskám s hadím jedem docílíte krásně hladké, jemné a mladistvě vyhlížející pleti, i když účinky jsou patrné již po prvním použití.

Použití:
Nanášíme na dokonale vyčištěnou a vytonizovanou pokožku v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Krém je vhodný pro noční ale i denní ošetření pleti.

Věk:
Doporučuji pro ženy od 40+ avšak záleží na stavu vaší pleti, množství vrásek a jejich hloubce. Ženy 35+ s povadlou pletí a prohlubujícími se vráskami jej mohou také začít používat. Ženám 45, 50 i 60+ bude tento produkt vyhovovat nejlépe.

50 g