Pitree Mild čistící pěna pro citlivou a problematickou pleť 120 ml

  • Kód: 1274-2 | Výrobce: Ottie Korea
Cena:   499,00 Kč
Původní cena:   540,00 Kč
Ušetříte:   41,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

Ottie Pitree Mild hypoalergenní čistící pěna pro citlivou mastnou, aknetickou a problematickou pleť

Pitree Mild Foaming Wash

Pitree Mild hypoalergenní čistící pěna speciálního složení je vhodná i pro tu nejcitlivější pleť. Díky antimikrobiálnímu složení, extraktu z borovice, kyselině salicylové a dalším velmi účinným látkám pěna vyčistí pokožku krásně do hloubky, přičemž ji současně vyživuje, léčí ucpané a zanícené póry, obnovuje kožní buňky a zanechává její povrch krásně hebký, hladký a čistý. Má vynikající protizánětlivé účinky a výtečně odstraňuje přebytečný kožní maz.

Použití:
Pleť navlhčíme a vmasírujeme pěnu. Necháme minutku působit (výživné látky se tak lépe vstřebají). Opláchneme pleť vlažnou vodou nebo setřeme kosmetickým tamponem a až po té pleť opláchneme, osušíme a pěstíme běžným způsobem.

Věk:
Použití této čistící pěny není omezené věkem. Je vhodná pro čištění smíšené a mastné pleti včetně jejich citlivé varianty. Mastnějšímu typu pleti doporučujeme používat jak pro ranní, tak pro večerní čištění pleti. Smíšenému typu pleti pak může vyhovovat tuto pěnu používat spíše pro večerní čištění pleti a pro ranní pěstění použít spíše čistící pleťovou vodu Ginkgo Natural (kód 1401).

120 ml