Estesophy Vitamin C ionizovatelné zjasňující a bělící sérum v ampulích s vitamínem C 12x3ml

  • Kód: 1902-2 | Výrobce: Sarangsae Korea
Cena:   439,00 Kč
Původní cena:   600,00 Kč
Ušetříte:   161,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

Estesophy Vitamin C ionizovatelné zjasňující a bělící sérum v ampulích s vitamínem C na pigmentové skvrny, nerovnoměrnou pigmentaci a pihy v obličeji

Estesophy Ionized Vitamin C

Základní složkou séra je vitamín C, extrakt ze zeleného čaje, granátové jablko a sladké dřívko, které mají jedinečné rozjasňující a bělící účinky na pigmentové skvrny, nerovnoměrnou pigmentaci a pihy v obličeji. Díky ionizaci pronikají účinné složky do hlubších vrstev pokožky, čímž velmi účinně potlačují tvorbu melaninu a pigmentace způsobené aktivním kyslíkem. Současně chrání pleť před škodlivými vlivy vnějšího prostředí, před škodlivým UV zářením a volnými radikály. Výborně pomáhá řešit problém pih, pigmentových skvrn a jiných barevných nesrovnalostech na pleti. Dodává pokožce krásný, projasněný, zdravý a svěží vzhled.

Věk:
Použití tohoto produktu není omezeno věkem, i když bych jej doporučovala až po 30 roce, je omezeno spíše četností použití intenzivní kúry. Platí: čím zralejší pleť, tím častěji může být kúra použita intenzivně. Pro mladší pleť doporučuji používat ji preventivně.

Použití:
Pro domácí použití - aplikujeme na dokonale vyčištěnou pokožku. Obsah celé ampulky naneseme po celém obličeji, krku i dekoltu a to při večerním ošetření pleti.Pro profesionální použití - aplikujeme na dokonale vyčištěnou pokožku. Obsah celé ampulky naneseme na oblast celého obličeje, krku i dekoltu a zapracujeme kosmetickým přístrojem pro lepší a účinější vstřebání a působení. Procedúra trvá 5 minut - přístroj je potřeba nastavit na mínusový pól po dobu prvních 4 minut, abychom docílili maximální otevření pórů a tím dokonalé vstřebání séra, následně kosmetický přístroj přenastavíme na plusový pól po dobu 1 minuty, abychom docílili uzavření pórů.

12 ampulí po 3 ml