Acerola zjasňující čistící pěnový gel 150ml

  • Kód: 1284 | Výrobce: Ottie Korea
Cena:   279,00 Kč
Původní cena:   300,00 Kč
Ušetříte:   21,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

Ottie Acerola zjasňující čistící pěnový gel na pigmentové skvrny a zašedlou pleť

Acerola Purifying Foaming Gel

Velmi jemný čistící gel Acerola dokonale odstraňuje zbytky make-upu a jiné nečistoty z pleti. Díky extraktu z aceroly, který je 35x účinnější než vitamín C, působí jako antioxidant s vynikajícími zvláčňujícími a rozjasňujícími účinky. Je vhodný zejména pro pokožku normální, smíšenou, mastnou nebo zralejší se sklony k pigmentovým nerovnostem, pihám, pigmentovým skvrnám a celkovému zašednutí či ztmavnutí pokožky.

Použití:
Pleť navlhčíme a naneseme gel. Jemnými krouživými pohyby vytvoříme pěnu a současně pleť čistíme. Necháme minutku působit (výživné látky se tak lépe vstřebají). Opláchneme pleť vlažnou vodou nebo setřeme kosmetickým tamponem a až po té pleť opláchneme, osušíme a pěstíme běžným způsobem.

Věk:
Použití tohoto čistícího gelu není omezené věkem. Mastnějšímu typu pleti doporučujeme používat jak pro ranní, tak pro večerní čištění pleti. Smíšenému typu pleti pak může vyhovovat tento pěnivý gel používat spíše pro večerní čištění pleti a pro ranní pěstění použít spíše čistící pleťovou vodu Ginkgo Natural (kód 1401).

150 ml