Shea Butter výživné sérum s bambuckým máslem - také pro velmi suchou a citlivou pleť 30 ks á 2m

  • Kód: TS1835A | Výrobce: Phytocosma France
Cena:   909,00 Kč
Původní cena:   961,00 Kč
Ušetříte:   52,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

Phytocosma Shea Butter výživné pleťové sérum s bambuckým máslem také pro velmi suchou a citlivou pleť

Shea Butter Care

Výživné sérum Shea Butter s bambuckým máslem je velmi bohaté na mastné kyseliny, vitamíny a steroly. Díky svému jedinečnému složení dokonale pleť výživuje a hydratuje. Podporuje tvorbu kolagenu a obnovuje poškozenou pokožku. Dodává jí krásný a mladistvý vzhled. Bambucké máslo je známé svou pro svou schopnost pleť chránit. Vytvoří na pokožce jemný příjemný film, takže ji dokáže chránit před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Sérum je vhodné také pro citlivou a velmi suchou pleť. Pomáhá předcházet stárnutí pokožky a má jedinečné zklidňující a antibakteriální účinky. Sérum je velice příjemné a lehké konzistence s pH 5,0 +/- 0,5.

Věk:
Použití tohoto produktu není omezeno věkem, i když bych jej doporučovala až po 30 roce, je omezeno spíše četností použití intenzivní kúry. Platí: čím zralejší pleť, tím častěji může být kúra použita intenzivně. Pro mladší pleť doporučuji používat ji preventivně.

Použití:
Přípravek aplikujeme večer (nebo také před nanesením masky) na obličej očištěný od líčidel a veškerých nečistot. Obsah jemně vmasírujeme konečky prstů do pokožky. Necháme působit 5 až 10 minut. Nesmýváme. Při prevenci používáme 1x týdně. Při intenzivní kůře aplikujeme 1x každý večer. Potom na 2 měsíce vysadíme.
Tonikum / sérum je také možné přimíchat do masážního či pěstícího krému pro zvýšení jeho účinků.

30 ampulí po 2 ml

Vzhled balení se může lišit!