Kategorie

XILIX Seal Moisture pleťová vysoce hydratační esenční maska na suchou pleť 10 kusů á 25g

  • Kód: TS1042A | Výrobce: Dermal Korea
Cena:   620,00 Kč
Původní cena:   651,00 Kč
Ušetříte:   31,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

DERMAL XILIX Seal Moisture pleťová vysoce hydratační esenční maska na suchou pleť

DERMAL Xilix SEAL Moisture Animal Aqua Mask

Vynikající a vtipná vysoce hydratační pleťová esenční maska Xilix Seal Moisture pro suchou a velmi suchou pleť od firmy DERMAL. Tato maska dokáže udržet i velmi suchou pokožku dostatečně hydratovanou, vláčnou a krásně hladkou. Kromě toho, že obsahuje vysoce účinné látky a dokáže pleť krásně hydratovat a vyživovat, dodá Vám výraz tuleně. Budete vypadat jakobyste si nasadila karnevalovou masku. Tato unikátní maska Xilix Seal Vás nebo Vaše dospívající děti pobaví a současně vykoná svou práci.

Maska Seal Moisture pomáhá suché a hrubé pokožce obnovit pružnost a elasticitu. Díky komplexu peptidů a jedinečnému výtažku z rorýsích slin udržuje pleť pružnou a hydratovanou. Kyselina hyaluronová a ceramid-3 zanechají pokožku zdravou, čistou a v optimální kondici. Pokožka je po aplikaci krásně svěží, hebká, vláčná a působí mladistvým a svěžím dojmem.

Věk:
Použití této pleťové masky není omezeno věkem, spíše stavem vaší pleti. Používáme podle potřeby 1x až 3x týdně. V mladším věku postačí 1x týdně, u zralejší pleti nebo hodně povadlé citlivé pleti 2 - 3x týdně.

Použití:
1) Pleť dokonale vyčistíme a vysušíme.
2) Vyndáme masku z obalu a odstraníme krycí fólii.
3) Přiložíme na celý obličej.
4) Odpočíváme a necháme působit 20 - 40 minut, dokud se esence zcela nevstřebá a maska nevyschne.
5) Masku stáhneme z obličeje.
Další čištění již není potřebné.

Tip:
Pleťovou masku je možné také zchladit nebo ohřát. Pro chladivý efekt vložte masku v obale na pár minut do mrazničky. Pro hřejivý efekt vložte vložte
masku v obale na 2 až 3 minuty do horké vody.

10 kusů á 25g