Snail vyhlazující výživný krém proti vráskám se šnečím slizem 50g

  • Kód: 1210N | Výrobce: Dermal Korea
Cena:   825,00 Kč
Původní cena:   981,00 Kč
Ušetříte:   156,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

Dermal Snail výživný pleťový krém se šnečím slizem proti vráskám a obnovující strukturu pleti

Snail Nutrition Wrinkle Care Cream

SKLADEM POSLEDNÍCH PÁR KUSŮ!!!

Revoluční NOVINKA v kosmetickém průmyslu!

Snail Nutrition Wrinkle Care výživný krém proti vráskám se šnečím slizem je revoluční novinkou v kosmetickém průmyslu, která dokáže dokonale zpevnit a zvláčnit pleť. Tento vyjímečný krém dokonale posiluje a zpevňuje kožní buňky a obnovuje jejich strukturu. Vzhledem k tomu, že působí i na hlubší vrstvy pokožky, kde dokáže obnovit hydrataci, viditelně navrací pokožce její pružnost a pevnost a to zejména díky obsaženému kolagenu. Pokožka je po použití tohoto jedinečného krému proti vráskám se šnečím slizem krásně hebká, jemná a vláčná a udržuje si krásný, zdravý a mladistvý vzhled. Kromě výtažku ze šnečího slizu obsahuje také účinné látky jako je makadamiový olej, arginin, extrakt z moruše a mnoho dalších, které přispívají k dokonalé výživě a hydrataci pleti. Pravidelným používáním tohoto jedinečného Snail výživného krému proti vráskám se šnečím slizem docílíte krásně hladké, jemné a mladistvě vyhlížející pleti, i když účinky jsou patrné již po prvním použití.

Použití:
Nanášíme na dokonale vyčištěnou a vytonizovanou pokožku v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Krém je vhodný pro noční ale i denní ošetření pleti.

Věk:
Doporučuji pro ženy od 40+ avšak záleží na stavu vaší pleti, množství vrásek a jejich hloubce. Ženy 35+ s povadlou pletí a prohlubujícími se vráskami jej mohou také začít používat. Ženám 45, 50 i 60+ bude tento produkt vyhovovat nejlépe.

50 g