Collagen hypoalergenní esenční oční maska s kolagenem 30ks

  • Kód: KD009 | Výrobce: Dermal Korea
Cena:   89,00 Kč
Původní cena:   331,00 Kč
Ušetříte:   242,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

DERMAL Collagen hypoalergenní esenční oční maska s kolagenem proti tmavým kruhům pod očima a proti vráskám pro citlivou pleť a pro všechny typy pleti

Collagen Essence Eye Mask

Extra výhodná cena!! Jeden pár jen 5 Kč!!!
DOPRODEJ! EXPIRACE NA KONCI KVĚTNA 2017.
POUŽITELNÉ DO POLOVINY ROKU 2017!

Praktické znovu UZAVÍRATELNÉ BALENÍ!!

Hypoalergenní oční esenční maska obsahuje arbutin, který zesvětluje tmavé kruhy pod očima a velké množství kolagenu, který udržuje pleť krásně vláčnou, měkkou a pružnou a působí proti vráskám.Navíc obsahuje Aloe Vera gel, šnečí sliz a čajovník čínský, které pokožce poskytují vyživující látky a pleť v každodenním životě preventivně chrání před infekcemi.

15 párů Vám vystačí na 1-2 měsíce dle intenzity používání (2 či 3x týdně)!
Cena jednoho páru vychází na 8,60 Kč!!!

Určení:
Maska je vhodná pro všechny typy pleti, včetně citlivé, suché i problematické.

Tip:
Masku můžete zchladit v ledničce pro docílení chladivého efektu. Nebo masku můžete pozvolna ohřát v teplé vodě pro hřejivý efekt - nikdy v mikrovlnné troubě nebo horké vodě.

Použití:
Masku aplikujeme pod spodní víčko pomocí plátků napuštěných aktivními substancemi. Nechá se působit po dobu 10 - 30 minut nebo dokud esence zcela nevyschne. Po sejmutí masky pleť neomýváme, ale můžeme ještě jemně vmasírovat zbylé látky.

Věk:
Oční masky je vhodné začít používat cca 1x týdně po 25.roce. Přibližně od 35 let je vhodné zvýšit četnost používání na 2x týdně.

30 plátků