Alysblanc Whitening bělící a rozjasňující smývatelná pleťová maska pro citlivou a suchou pleť 200g

  • Kód: TS1444 | Výrobce: Haejoonglim Korea
Cena:   499,00 Kč
Původní cena:   600,00 Kč
Ušetříte:   101,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

Alysblanc Whitening bělící a rozjasňující smývatelná pleťová maska pro citlivou a suchou pleť

Alysblanc Facial Pack Whitening

Bělící pleťová maska Alysblanc Whitening velice příznivě působí na suchou a citlivou pleť s pigmentovými skvrnami nebo pihami. Tato pleťová maska dokáže pokožku dokonale hydratovat a zpevnit. Obsahuje vitamín C, který má vynikající schopnost pokožku rozjasnit. Další významnou složkou je kyselina hyaluronová, která proniká do hlubších vrstev a hloubkově hydratuje pokožku. Díky tomu dodává pokožce kromě hydratace také pevnost a elasticitu. Kyselina askorbová, což je derivátem vitamínu C, má vynikající absorbční schopnost. Zabraňuje tvorbě melaninu, díky čemuž pleť projasňuje, a napomáhá tvorbě kolagenu, což zabezpečuje pokožce větší pružnost a pevnost. Meruňkový olej a fazolka mungo pomáhají k odstranění poškozené pokožky a krásně ji regenerují, tím jí zaručují krásný a mladistvý vzhled. Jedná se o typ tzv. multifunkční masky, dokonale pleť rozjasňuje, hydratuje, zjemňuje a vyživuje. Výborně působí na pigmentové skvrny a pihy. Krásně sjednocuje a zjemňuje barvu pleti.

Použití:
1. Dokonale vyčistíme obličej a dočistíme tonizační vodou.
2. Naneseme pleťovou masku přičemž vynecháme okolí očí a rtů.
3. Po cca 15 minutách můžeme pocítit lehké pnutí v pleti, v tomto okamžiku pokožku omyjeme vlažnou vodou ideálně s použitím kosmetické houbičky.
4. Dočistíme tonizační vodou a následně ošetříme výživným sérem či ampulkou a výživným krémem.

Tip:
Pro docílení nejlepších výsldeků doporučujeme použít sérum či ampulku ještě před nanesením pleťové masky. Po aplikaci séra či ampulky, rozetřeme masku po obličeji a pro zvýšení účinku překryjeme čistou vliselínovou maskou. Následně po smytí pleťové masky nanseme hydratční krém.

Věk:
Použití této pleťové masky není omezeno věkem, spíše stavem - povadlostí - vaší pleti. Používáme podle potřeby 1x až 3x týdně. V mladším věku postačí 1x týdně, u zralejší pleti nebo hodně povadlé pleti 2 - 3x týdně.

200 g