Kategorie

Entia Aging Cut Sleeping krémová maska pro zvýšení elasticity a hloubkovou hydrataci pleti 100 ml

  • Kód: TS1200 | Výrobce: Coréana Korea
Cena:   1 039,00 Kč
Původní cena:   1 145,00 Kč
Ušetříte:   106,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

Entia Aging Cut Sleeping noční krémová maska pro zvýšení elasticity a hloubkovou hydrataci pleti

Entia Aging Cut Sleeping Pack


Entia Aging Cut je typ krémové pleťové masky s vysokým obsahem extraktů z granátového jablka a mateří kašičkou
, s jejíž pomocí ponoříte svou pleť do hlubokého spánku, díky čemuž se významně zvýší elasticita pleti a současně dojde k dokonalé hloubkové hydrataci pleti. Pleťová maska Entia Aging Cut obsahuje extrakty z granátového jablka, které mají úžasný výživný efekt na pokožku. Extrakt z granátového jablka je ve vodě rozpustný extrakt, díky čemuž může pronikat do hlubších vrstev pokožky a tam blahodárně působit. Dokáže tak zajistit dokonalou výživu, hydrataci a úlevu velmi vysušené, šupinaté a dehydrované pokožce. Pokožka tak získává příjemnou pružnost a viditelně se zpevňuje. Mateří kašička má na pokožku jednak hojivý efekt a jednak také výrazně povzbuzuje elasticitu pleti. Je obohacená o aminokyseliny, které aktivují metabolizmus pleti a zlepšují mikro cirkulaci pokožky. Současně má vynikající antioxidační účinek díky vysokému obsahu vitamínů C a B. Velmi výrazně povzbudí obzvláště unavenou, ochablou a stresovanou pokožku. Dalšími velice významnými složkami jsou také ceramidy, které pokožku hydratují až do nejspodnějších vrstev, a přírodní rostinný estrogen, který zajišťuje pokožce dokonalý protivráskový efekt. Tato krémová maska obsahuje vysoké koncentrace vitamínů a minerálů, které krásně povzbuzují zašedlou a vyčerpanou pleť bez energie. Obsahuje až 90% aktivních složek včetně avokádového oleje, díky němuž se tyto rostlinné účinné látky velmi lehce a rychle vstřebávají do pokožky. Pokožka je po aplikaci krásně vzpružená, svěží a omlazená.

Věk:
Tato liftingová pleťová maska je určena výhradně pro zralou pleť a sice nejdříve po 40 roce. Ovšem ženám 50+ či 60+ bude maska vyhovovat nejlépe. Používáme podle potřeby 1x až 3x týdně. V mladším věku postačí 1x týdně, u zralejší pleti nebo hodně povadlé pleti 2 - 3x týdně.

Použití:
Masku aplikujeme rovnoměrně na dokonale vyčištěnou pleť, tonizovanou pleť ošetřenou pleťovým kréme a sérem. Naneseme přiměřené množství pleťové masky na obličej, krk a dekolt a necháme působit přes noc. Maska se nesmývá. Ráno stačí zbytky masky jen setřít tamponkem s tonizační vodou.

100 ml