Innocence Intense Repair Snail regenerační a bělící pleťová emulze s medovým šnečím slizem 130 ml

  • Kód: 1246-2 | Výrobce: The Nadree Korea
Cena:   1 129,00 Kč
Původní cena:   1 190,00 Kč
Ušetříte:   61,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

Innocence Intense Repair Snail regenerační a bělící pleťová emulze s medovým šnečím slizem

Innocence Intense Repair Snail Lotion

 

Pleťová emulze Innocence Intense Repair Snail poskytuje pleti dokonalou regeneraci a revitalizaci. Výrazně navyšuje elasticitu pleti díky vysokému obsahu šnečího slizu (69 %) a dalších velmi účinných látek. Je určená zejména pro problematickou pleť se sklonem k přemašťování, ucpávání pórů, ztrátě hydratace a pružnosti. Obsahuje extrakty z vitamínu C, které krásně redukují - zesvětlují a bělí - nesrovnalosti v pigmentaci pleti, pigmentové skvrny a pihy. Extrakt z hub má zase vynikající výživný a regenerační účinek na kožní buňky. Extrakt ze šnečího slizu působí hojivě, protizánětlivě a má fantastické hydratační účinky. Pleťová emulze Innocence Intense Repair Snail znatelně zlepšuje strukturu pokožky, která je mnohem hladší, hebká a bez vrásek. Tato regenerační emulze totiž výrazně navyšuje dlouhodobou hydrataci pleti.
 
Šnečí sliz je v současnosti nejpoužívanější složkou v kosmetickém průmyslu kvůli účinné látce známé pod názvem Mucin, která je jejím základem. Obsahuje přírodní komplex nazývaný chondrotin, který viditelně posiluje a vyživuje pokožku. Extrakt z bílých a černých hub mají na pleť vysoce výživný a regenerační účinek, díky čemuž byla obdivovaná i Yang Gui Fei (jedna ze čtyř nejkrásnějších antických žen v Číně – taoisty nazývaná také Taizhen) a to už v 7. století před Kristem. Korejští šneci, určení pro odběr extraktů šnečího slizu, mají nezvyklou potravu - med. Díky tomuto faktu je extrakt mnohem účinější a výživnější. Pokožka získává po použití pleťové emulze Innocence Intense Repair Snail až neuvěřitelnou hebkost. Je příjemně hladká, vláčná a bez vrásek. Kožní buňky jsou zregenerované a zpevněné. Pleť působí krásným svěžím a mladistvým dojmem. Tato emulze má blahodárný vliv zejména na poškozenou pleť, ať už vznikly po akné jizvičky nebo nedostatkem hydratace hluboké vrásky či pigmentové nesrovnalosti. Nejúčinnějšími složkami jsou zejména šnečí extrakt, včelí vosk, adenozin a squalane. Pokud máte unavenou, ochablou, poškozenou pleť nebo pigmentové skvrny či pihy, regenerační emulze Innocence Intense Repair Snail Vám s ní udělá hotové zázraky.


Použití:

Vmasírujeme do dokonale vyčištěné a tonizované pokožky. U zralé pleti nebo u suché a velmi suché pleti doporučujeme na tuto emulzi nanést ještě krém, čímž docílíme zvýšení blahodárných účinků krému a dokonalé výživy a hydratace pleti.


Věk:
Doporučuji pro ženy od 40+ nejdříve však 30+ záleží na stavu vaší pleti, množství vrásek a jejich hloubce. Ženám 50+ bude tato emulze také výborně vyhovovat.

130ml