Estesophy Elastin pleťový masážní krém s elastinem 450g

  • Kód: 1432-2 | Výrobce: Sarangsae Korea
Cena:   759.00
Původní cena:   820.00
Ušetříte:   61.00
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

Sarangsae Estesophy Elastin pleťový masážní krém s elastinem pro dokonalé posílení elasticity pleti

Estesophy Elastin Massage Cream

Estesophy Elastin pleťový masážní krém s elastinem s vynikající skluzností v průběhu masáže odstraňuje z pokožky dumřelé buňky a jiné nečistoty usazené v pokožce v průběhu celého dne. Masírováním se do pleti dostávají výživné a velice účinné látky jako např. extrakt Prunus armeniaca (získávaný z pecek meruňky), který je svým složením podobný mandlovému oleji, dále pak makadamiový olej, vitamín E a jiné. Hlavní složkou je však elastin , který pokožku dokonale vzpruží, zpevní, viditelně zlepší a výborně posílí její elesticitu . Pleť vypadá po aplikaci mnohem mladší a zdravější , přičemž je dokonale vyživená a vzpružená .

Masážní krém je určen pro použití v kosmetických salónech. Je balen v plastovém kelímku s potiskem. V eshopu si jej však můžete zakoupit pro domácí použití.

Použití:
Nanášíme na dokonale vyčištěnou pleť. Po ukončení masáže, důkladně setřeme zbytky masážního krému. Pleť ošetříme kosmetikou (tonizační voda, krém, ensence/sérum) podle typu pleti.

Věk:
Tento pleťový masážní krém je velmi vhodný pro ženy i muže nejdříve od 30let, zralejší nebo velmi suché pleti poslouží nejlépe. V kosmetickém salónu nebo i při domácím použití výborně poslouží při jemné vzpružující masáži obličeje.

450 g