Albatross denní pudrový krém na opalování s ochranným faktorem 41 - 70ml

  • Kód: 1013-2 | Výrobce: CHARMZONE Korea
Cena:   899,00 Kč
Původní cena:   926,00 Kč
Ušetříte:   27,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

CHARMZONE Albatross denní ochranný pleťový pudrový krém na opalování s ochranným faktorem 41

Albatross Powder Sun SPF 41

Albatross pudrový krém na opalování s ochranným faktorem 41 zajjistí Vaší pleti dokonalou ochranu před slunečními paprsky a současně také dostatečnou výživu. Tento vynikající denní krém na opalování Albatross pleť dokonale zmatňuje a je vhodný jako ochranný krém pod make-up. Efekt zmatnění pleti je docílen přítomností pudru v krému, takže krém na opalování je vhodný také pro mastnou a smíšenou pleť. Výborně ochrání také pleť s pihami nebo s pigmentovými, stařeckými či jaterními skvrnami. Opalovací krém ALBATROSS je voděodolný, přičemž však nezanechává pocit mastnoty a zanešní pórů v pleti. Tento krém na opalování obsahuje patentovaný PMMA pudr, který urychluje vstřebávání krému do pokožky, zjemňuje ji a dokonale revitalizuje a zvláčňuje. Díky svému unikátnímu složení, plnohodnotně nahradí v letních měsících jakýkoli denní pěstící krém. Zanechává pokožku hebkou a jemnou a to i na místech postižených dermatitidou, případně akutním spálením od slunce. Současně výborně reguluje pigmentaci pokožky a tvorbu melaninu. Tento krém na opalování se používá přímo pod make-up jako dokonalá ochrana pleti před slunečním zářením, dokonale nahradí běžný pleťový krém či emulzi. Po nanesení nezanechává žádné bílé skvrny a velice lehce se roztírá.

Účinné složky:
peptidy ze zrníček bavlníku, bisabolol, Asinatic Pennoyword extrakt a další

Použítí:
Nanášíme na vyčištěnou a tonizovanou pleť. Jemně vetřeme do pokožky obličeje. Na opalovací krém je možné nanést make-up, BB krém nebo ji nalíčit běžným způsobem. není potřeba pod něj používat emulzi či jiný krém.

Věk:
Použití tohoto pleťového ochranného krému je určeno spíše pro dozrávající nebo zralejší pleť. Obsahuje vysoké koncentrace výživných látek, díky kterým dodá pleti potřebné živiny a plnohodnotně tak nahradí běžný denní pleťový krém. Krém je vhodný pro pleť s pihami nebo pigmentovými skvrnami po 30+, ale ještě lépe bude svědčit pleti 45+, 55+ i více.

Moje doporučení:
Osobně jsem tento krém testovala u moře a v obličeji jsem se vůbec neopálila. Pigmentové skvrny nebo pihy se mi netvoří a proto si opálení i v obličeji ráda dopřeji. Pro ty z Vás, které svou pleť potřebujete před sluncem ochránit, je tento krém výborná volba a stojí za každou investovanou korunu. neopálila jsem se ani o jeden odstín, přestože jsem vydatně skákala do vln a máčela si obličej. Opravdu je voděodolný a pleť ochrání.

70 ml