Snail Wrinkle Recover pleťový krém proti vráskám s extraktem ze šnečího slizu 50ml

  • Kód: 1318-11 | Výrobce: CHARMZONE Korea
Cena:   1 849,00 Kč
Původní cena:   1 950,00 Kč
Ušetříte:   101,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

CHARMZONE Snail Wrinkle Recover pleťový krém proti vráskám s extraktem ze šnečího slizu

Snail Wrinkle Recover Cream

Unikátní a nyní inovovaný pleťový krém proti vráskám od firmy Charmzone, při jehož výrobě byl použit, kromě jiných velice účinných přírodních látek, výtažek ze šnečího slizu. Základ tohoto krému tvoří celých 60% šnečího sekretu, díky čemuž je docíleno dokonale hydratované, vypjaté a vyhlazené pleti.

Odborníci na zdokonalování pleti z firmy Charmzone využili více než 30 let zkušeností a blahodárných vlastností šnečího sekretu Mucin, který šneci přirozeně vylučují během pohybu. Při výrobě krémů je Mucin dokonale vyčištěn. Díky aktivním látkám v inovované mikrostruktuře krému, působí molekuly Mucinu, jež tvoří 60% produktu, až neuvěřitelně intenzivně ve významných vrstvách pokožky a omlazují ji hned na čtyřech úrovních: hydratují a tonizují pleť, zpevňují kontury, vyhlazují mimické vrásky kolem očí a rtů a chrání náchylnou pokožku na krku před vznikem vrásek.

Tento unikátní krém ZESILUJE TVORBU ELASTINU A KOLAGENU, zjasňuje pleť a navrací jí zářivě mladistvý vzhled.

Extrakt se odebírá z hlemýžďů druhu Helix Aspersa, kteří žijí ve volné přírodě. Před odebráním extraktu, je hlemýžď očištěn a prochází speciální procedurou a po odebrání extraktu je hlemýžď vrácen do chovu.

Výtažek ze šnečího slizu obsahuje alantoin, který stimuluje buňky k jejich regeneraci a má na pokožku zvláčňující, čistící a léčebné účinky, kyselinu glykolovou, která má výrazný vyhlazující efekt, napomáhá k obnově pleťových buněk, pokožku hydratuje a celkově zlepšuje její strukturu. Díky této kyselině se také zlepšuje elasticita pokožky, dochází k prosvětlení a vybělení nežádoucí pigmentace, napomáhá léčit akné, redukuje nadměrnou tvorbu mazu v mazových žlázkách a vyhlazuje jizvy. Také obsahuje kolagen, jehož úbytek má za následek stárnutí pokožky, a řadu vitamínů A, E, a C. V neposlední řadě je ve výtažku šnečího slizu obsažen elastin, který zachovává pružnost a pevnost pokožky. Dopřejte si tuto jedinečnou péči! Budete vypadat mladě, svěže a bez vrásek.

Další účinné látky:
Centelia Asiatica - Pupečník asijský, má již po 1000 let pověst kultovního omlazovacího přípravku, protože podporuje zdravý vývoj pojivové tkáně, např. při léčbě popálenin, lupénky a ekzému. Ziyu Glycoside - výtažek z dubu, poskytuje liftingový efekt a vyhlazuje jemné i hluboké vrásky. Slunečnicový esenční olej - tonizuje a zajišťuje vstřebávání živin. Pueraria Lobata Kudzu - reparuje tepny.

Použití:
Nanášíme na dokonale vyčištěnou a tonizovanou pokožku v oblasti obličeje, krku a dekoltu. Krém je vhodný pro noční ale i denní pěstění pleti.

Věk:
Doporučuji pro ženy od 40+ nejdříve však 30+ záleží na stavu vaší pleti, množství vrásek / jizviček a jejich hloubce. Ženám 50+ bude tento krém výborně vyhovovat. Jedná se o pěstící krém, který přirozenou cestou vyhlazuje vrásky, ale současně léčí akné, prosvětluje pokožku a působí na pigmentaci, z tohoto důvodu je vhodný pro širší věkové rozpětí a všechny typy pleti.

50 ml

Ocenění: