Pleasium Waterfull hloubkově hydratační krém 50ml

  • Kód: 1325-1 | Výrobce: CHARMZONE Korea
Cena:   1 859,00 Kč
Původní cena:   1 951,00 Kč
Ušetříte:   92,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

CHARMZONE Pleasium Waterfull vysoce a hloubkově hydratační pleťový krém s manukovým medem s patentovanou technologií

Pleasium Waterful Hydrating Cream


Vynikající krém Pleasium Waterfull je dalším z velice úspěšných výrobků firmy Charmzone. Díky svému patentovanému „stereoskopického systému zlepšování textury pleti", dokáže do hlubších vrstev pokožky vpravit mnohonásobně více hydratačních a výživných látek, které zajistí pleti dokonalou hydrataci po celý den. Právě díky tomu, že je pokožka v mnoha svých vrstvách dokonale vyplněná hydratačními složkami krému, udrží si dlouhodobě dokonalý poměr hydratace a mazu v pokožce, díky čemuž se zpomalí proces stárnutí a vypnou se vrásky. Tím se zamezí vysychání pokožky a s tím spojeným vysycháním, pnutím, štípáním, červenáním či loupáním pokožky. Tento vynikající krém obsahuje kromě jiných velmi účinných látek také L.procera a extrakty z manuky, které zajistí, že bude Vaše pleť fantasticky hebká, elastická, zdravá a mladistvě vyhlížející.

Věk:
Doporučuji pro ženy nejdříve od 35+ avšak záleží na stavu vaší pleti, množství vrásek a jejich hloubce. Ženám kolem 45+ či 50+ bude tento produkt vyhovovat nejlépe.

Použití:
Nanášíme na dokonale vyčištěnou a tonizovanou pokožku vždy ráno a večer. Tento krém je velmi vhodný zejména pro období, kdy je pleť extrámně namáhána při venkovních aktivitách nebo při přechodech ze zimy do tepla a naopak.

50 ml