Senite NOKDU hypoalergenní masážní detoxikační krém pro zpevnění a zlepšení hydratace pleti 250ml

  • Kód: 1098N-2 | Výrobce: Coréana Korea
Cena:   825,00 Kč
Původní cena:   878,00 Kč
Ušetříte:   53,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

Coréana Senite Nokdu hypoalergenní pleťový masážní krém pro zpevnění, zlepšení hydratace a elasticity pleti

Senite NOKDU Pure Massage Cream

Tento produkt se již nevyrábí a byl nahrazen Senite Nokdu Smart Pure Cleansing Cream s kódem 1097

SENITE NOKDU SMART PURE CLEANSING CREAM

Nokdu (mung bean) nebo-li fazol mungo je již po staletí na Dálném východě používán pro své farmakologické účinky obzvláště pro svou schopnost detoxikovat organizmus. Je prokázáno, že dokáže detoxikovat více než 100 jedů. Současně má vynikající hojivé účinky. Často je používán na sluncem podrážděnou a spálenou kůži. Zesvětluje pihy. Navíc má výborné čistící, hydratační, antioxidační, zjasňující a zklidňující účinky. Takže udržuje pokožku zdravou a vitální. Zejména díky tomu, že dokáže aktivovat vlastní hydratační schopnost pleti.

Vynikající hypoalergenní pleťový masážní krém Senite NOKDU Pure, který pleť krásně zpevňuje a výrazně zvyšuje její hydrataci. Kromě extraktu z fazolky mungo obsahuje také extrakt z Ginkga, který pokožku dokonale prokrvuje, sjednocuje její mikrocirkulaci a tím jí dodává dokonalý vzhled a hebkost.

Tento pleťový masážní krém pomůže zejména ochablé, stresované pleti se ztrátou hydratace a elasticity.

Výborně bude vyhovot také citlivé pleti, neboť je hypoalergenní.

Věk:
Doporučuji pro ženy nejdříve od 25+, neboť tento krém obsahuje výživné látky, které působí na vrásky. Dříve tedy není potřeba tímto směrem na pleť působit. Ženám 30+, 40+ nebo 50+ bude tento produkt vyhovovat nejlépe.

Použití:
Po důkladném vyčištění pleti, naneseme na celý obličej malé množství krému a jemně masírujeme podle potřeby vždy však alespoň 3-4 minuty pro uvolnění obličejových svalů. Přebytečný krém následně odstraníme čistícím kosmetickým ubrouskem, případně teplou žínkou. Dočistíme pleťovou vodou. Následuje běžné ošetření pleti tonizační vodou a krémem.

250 ml