Senite Nokdu detoxikační hypoalergenní tonizační voda 150 ml

  • Kód: 1103N-2 | Výrobce: Coréana Korea
Cena:   759,00 Kč
Původní cena:   817,00 Kč
Ušetříte:   58,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

Coréana Senite Nokdu hypoalergenní detoxikační tonizační voda

Senite Nokdu Toner

Nokdu (mung bean) nebo-li fazol mungo je již po staletí na Dálném východě používán pro své farmakologické účinky obzvláště pro svou schopnost detoxikovat organizmus. Je prokázáno, že dokáže detoxifikovat více než 100 jedů. Současně má vynikající hojivé účinky. Často je používán na sluncem podrážděnou a spálenou kůži. Zesvětluje pihy. Navíc má výborné čistící, hydratační, antioxidační, zjasňující a zklidňující účinky. Takže udržuje pokožku zdravou a vitální. Zejména díky tomu, že dokáže aktivovat vlastní hydratační schopnost pleti.

Esenční tonizačná voda Senite Nokdu je velice jemné gelové konzistence, která významnou měrou přispívá k důkladné hydrataci pleti. Dokonale připraví normální, suchou, mastnou, ale také i velmi citlivou pleť na další pěstění, protože je hypoalergenní. Díky svému vyjímečnému složení výborně napomádá účinným látkám se vstřebávat, přičemž současně ovlivňuje produkci mazových žláz. Kromě jiného obsahuje lecitin, který je hlavní složkou buněčné membrány a alantoin, který má dokonalé zklidňující a vyhlazující účinky.

Věk:
Použití této tonizační vody není omezeno věkem, i když nejvíce bude vyhovovat ženám 35+, 40+ či 50+.

Použití:
Na vyčištěnou pleť naneste několik kapek tonizační vody - lze prsty vklepat či vetřít kosmetickým tamponem a tím pleť dočistit.

150 ml