Bee Venom regenerační pleťový krém se včelími produkty 50ml

  • Kód: 1316N | Výrobce: Dermal Korea
Cena:   659.00
Původní cena:   826.00
Ušetříte:   167.00
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

DERMAL Bee Venom regenerační pleťový krém se včelími produkty

Bee Venom Relaxing Cream

Skladem posledních 5 kusů.


Pleťový krém obsahující včelí produkty. Lehce roztíratelný, příjemně voní a chrání pokožku před škodlivými vlivy okolí.

Relaxační a regenerující krém s jedinečným složením, který má navíc vynikajícími účinky proti vráskám

Speciální léčivý krém Bee Venom proti vráskám podporující přirozený proces hojení a zvyšující schopnost regenerace pokožky. Krém odstraňuje odumřelé buňky a spouští regeneraci a hojení kůže. Příjemně voní a lehce se roztírá.

Složení krému obsahuje včelí produkty, bambucké máslo, kyselinu hyaluronovou, extrakt z Aloe Vera, pět přírodních výtažků se silnými antioxidačními účinky (Opuncii poléhavou - kaktusovitá rostlina, vniřní skořápku kaštanu, rajče, rýžové otruby a kaviár).

Díky svému složení zůstává pleť odolná vnějším vlivům, je zdravá a přirozeně krásná. Krém zvláčňuje, vyživuje, čistí pleť a napomáhá obnovovat buněčný proces, čímž redukuje výskyt vrásek.

Věk:
Doporučuji pro ženy od 40+ avšak záleží na stavu vaší pleti, množství vrásek a jejich hloubce. Ženy 35+ s povadlou pletí a prohlubujícími se vráskami jej mohou také začít používat. Ženám 45, 50 i 60+ bude tento produkt vyhovovat nejlépe.

Použití:
Na čistou a suchou pleť naneste malé množství krému a pečlivě rozetřete, případně aplikujte i na krk a dekolt. Doporučujeme aplikovat 1-2x denně (noc, případně noc+den).

Moje zkušenost:
Mám velmi citlivou pleť a tak jsem se bála, aby nedošlo k nějaké reakci. Po aplikaci krému jsem pocítila lehké mravenčení, což ve mě vyvolalo pocit, že se s pletí něco děje. K žádné nežádoucí alergické reakci ale nedošlo a spíše jsem měla pocit, že se mi pleť zpevnila. Bylo to i viditelné. Ono mravenčení tedy přičítám zpevňujícímu účinku krému.
Moje sestra, která běžně snáší jakýkoli krém, běla lehké začervenání na několika místech na obličeji a to opakovaně. Zjistili jsme ale, že je alergická i na propolis nebo některé včelí produkty, včetně žihadla.

50 ml