Kategorie

L.L.EARTH Collagen bublinková pleťová maska s kolagenem 5ks á 25g+1,5g

  • Kód: 1439-2 | Výrobce: Sarangsae Korea
Cena:   549.00
Původní cena:   621.00
Ušetříte:   72.00
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

Sarangsae L.L.EARTH Collagen bublinková pleťová maska s kolagenem - 5 kusů

L.L.EARTH Bubble Care Pack – Collagen

Unikátní pěstící dvousložková pleťová maska skládající se z gelové a pudrové složky. Obě složky se promíchají, což generuje CO2. Právě CO2 zrychluje metabolismus pokožky, protože velmi lehce proniká do jejích jednotlivých vrstev. Spolu s CO2 se do hlubších vrstev pokožky dostanou také účinné látky, které zajistí dokonalou hloubkovou péči o Vaši pokožku. Tato unikátní pleťová maska pomáhá k odstraňování nadbytečného kožního mazu a rozjasňuje pokožku, která se někdy může až třpytit. Pleťová maska L.L.EARTH Collagen dokonale regeneruje kožní buňky a má úžasný zesvětlující a rozjasňující efekt, způsobený zejména zvýšeným příjmem kyslíku kožními buňkami. Tato pleťová maska sjednocuje celkový barevný tón pleti, obzvláště pokud jsou na pleti patrné pigmentové skvrny, pihy, různé pigmentové nesrvnalosti případně jizvy po akné. Hlavními a velmi účinnými složkami jsou zejména kolagen, ženšenový extrakt, kyselina hyaluronová, které účinně pomáhají bojovat proti vráskam a zlepšují elasticitu pleti. Velmi příznivě působí také v případě tzv. dvojité brady, kdy krásně pomáhá k jejímu odstranění. Právě díky bublinkovému efektu a působení kyslíku a oxidu uhličitého na pleť dochází k jejímu výraznému prokrvení. Pokožka může být několik minut po aplikaci masky začervenalá kvůli zvýšení teploty v ní působením oxidu uhličitého, což je přesně ten žádoucí efekt, kterého chceme dosáhnout. Dojde totiž ke zrychlení metabolismu pokožky a lepšímu vylučování ale hlavně vstřebávání účinných látek. Začervenání většinou zmizí do 10 minut a pokožka se pak jeví nádherně svěží, zdravá, plná života a mladší.

Použití:
25 g gelové složky vlijeme do přiložené plastové misky a smícháme špachtličkou s 1,5 g pudrové složky. Už v této chvíli se začnou mírně vytvářet bublinky, vzniká CO2. Aplikujeme na oblast celého obličeje s výjimkou očí a rtů. Necháme působit cca 15 – 20 minut. Po aplikaci můžeme mít na pokožce pocit chladu, který ustoupí do 3 minut a vystřídá ho pocit tepla. Po uplynutí doby působení setřeme masku vlhčenou houbičkou, vatovým tamponem nebo vlhčeným kosmetickým ubrouskem. Následně pokožku pěstíme běžným způsobem: tonizační vodou a následně hydratační esencí, gelem s aloe vera nebo hydratačním krémem. Pro nejlepší efekt je doporučováno používat tuto bublinkovou pleťovou masku 1x za 2 dny v prvním týdnu a 3x v průběhu druhého týdne. Po takovéto intenzivní kúře postačí masku používat 1x týdně.

Věk:
Použití této pleťové masky není omezeno věkem, spíše stavem - povadlostí - vaší pleti. Používáme podle potřeby 1x až 3x týdně. V mladším věku postačí 1x týdně, u zralejší pleti nebo hodně povadlé pleti 2 - 3x týdně.

5 kusů po 25g gelové konzistence +1,5g pudrové konzistence