Skin Milk Essence 4v1 kompletní rychlá péče pro mastnou pleť 150ml

  • Kód: 1006-2 | Výrobce: CHARMZONE Korea
Cena:   699,00 Kč
Původní cena:   846,00 Kč
Ušetříte:   147,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

Skin Milk esence 4v1 rychlá kompletní péče pro mastnou pleť - kombinuje péči adstringentní tonizační vody - stahující póry, hydratační pleťové emulze, pleťového krému a výživné esence v jednom produktu pro mastnou pleť

Skin Milk Essence

Máte rozšířené póry, lesklou, mastnou či aknetickou pleť a málo času? Vím jak se o Vaši pokožku postarat tak, aby se jí dostalo nejen dostatek hydratace, ale i výživy, ale abychom zároveň působili i na rozšířené póry a stáhli je a abychom regulovali tvorbu kožního mazu. Vyzkoušejte Skin Milk Essence 4 v 1 od výrobce korejské kosmetiky Charmzone a jistě budete nad míru spokojeni.

Skin Milk Essence je výrobek, který v sobě snoubí účinky 4 produktů:
1. adstringentní tonizační vody - snižuje tvorbu mazu a stahuje rozšířené póry
2. hydratační pleťové emulze - hydratuje pokožku
3. pěstícího ochranného krému - pěstí a vyživuje pleť
4. výživné esence - vyživuje pokožku a zamezuje lesknutí se

 
Díky svému unikátnímu složení zabezpečí pleti:
- odolnost, pevnost a pružnost
- potřebnou hydrataci a výživu v průběhu celého dne
- adstringentní efekt a tedy stažení rozšéřených pórů
- rozjasnění pleti
 
Účinné látky:
Extrakt z Hurmikaki / ebenovník rajčatový - obsahuje obdivuhodnou směs enzymů, vitamínů A, B, C, betakarotenu a  minerálů jako je vápník, železo, hořčík, draslík, fosfor, zinek, která zabezpečuje pokožce dostatek výživných látek na udržení pružnosti a pevnosti pokožky. Zanechává pleť krásně projasněnou, svěží, vyhlazenou a zdravou.
 
Rostlinný kolagen - posiluje a podporuje podkožní vazivo, díky čemuž dochází ke zpevnění pleti, pokožka je pružnější a zdravější, vyhlazená a predchází tvorbě vrásek.
 
Kyselina hyaluronová - dokáže v pokožce udržet vlhkost a aktivně tak zvyšuje hydrataci pleti, díky čemuž působí jako prevence vzniku vrásek, redukuje a zjemňuje již vytvořené, zpevňuje kontury obličeje, příznivě působí na zdravý, pevný a mladistvý vzhled pokožky.
 

Alantoin - aktivně podporuje dělení buněk, čímž revitalizuje poškozenou / nezdravou pokožku, regeneruje ji a zjemňuje. Má vynikající hojivé a vyhlazující účinky.
 
Mléčné proteiny - vyživují pokožku, vyhlazují ji, zvláčňují, zjemňují, hojí drobná podráždění a začervenání, podporují přirozený obranný mechanismus pokožky.
 
Extrakt z brestu - zabezpečuje regulaci poměru vlhkosti a mazu v pokožce, aktivně podporuje hojení pokožky při zánětlivých procesech a poraněních.
 
Extrakt z hub - účinně působí na zpevňování a elasticitu pokožky, má významné stahující účinky na rozšířené póry, dodává  pleti zdravý vzhled a zvyšuje její odolnost vůči negativním vlyvům vnějšího prostředí.
 
Alfa bisebolol – má úžasný zklidňující a protizánětlivý účinek na pleť. Působí velice příznivě na podrážděnou, citlivou, poškozenou, poraněnou případně i spálenou pleť.
 
Adenozin - podporuje a obnovuje poškozené buňky, dodává jim potřebnou vitalitu a energii.
 
Alkohol - pomáhá dezinfikovat a čistit pokožku, rozšířené póry a černé tečky a současně likviduje nežádoucí bakterie a reguluje produkci mazových žláz. V takovéto nízké koncentraci nezpůsobuje podráždění pokožky a je vhodný i pro citlivou pleť
 
Použití:
Nanášíme na dokonale vyčištěnou pokožku obličeje, krku a dekoltu.
 
Věk:
Doporučujeme pro ženy i muže nejdříve 35+, ještě lépe pak 40 či 45+.
 
150 ml