Kategorie

Xilix Fox Relax pleťová vysoce hydratační esenční maska pro citlovou pleť 25g

  • Kód: TS1040 | Výrobce: Dermal Korea
Cena:   65,00 Kč
Původní cena:   66,00 Kč
Ušetříte:   1,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

Xilix Fox Relax pleťová vysoce hydratační esenční maska pro citlovou pleť

Xilix FOX Animal Aqua Relax Mask

Vynikající a vtipná vysoce hydratační pleťová esenční maska Xilix FOX Relax pro citlivou pleť od firmy DERMAL. Tato maska dokáže udržet i velmi citlivou a suchou pokožku dostatečně hydratovanou, vláčnou a krásně hladkou. Kromě toho, že obsahuje vysoce účinné látky a dokáže pleť krásně hydratovat a vyživovat, dodá Vám výraz lišky. Budete vypadat jakobyste si nasadila karnevalovou masku. Tato unikátní maska Xilix Fox Vás nebo Vaše dospívající děti pobaví a současně vykoná svou práci.

Maska Fox Relax obsahuje peptidový komplex a unikátní výtažek z rorýsích slin, díky čemuž dokáže udržet pleť krásně pružnou a vláčnou. Extrakt ze šruchy a šťáva z listů aloe vera pomáhá citlivé kožce zůstat hladkou, čistou a krásně zklidněnou. Pokožka je po aplikaci krásně svěží, hebká, vláčná a působí mladistvým a svěžím dojmem.

Věk:
Použití této pleťové masky není omezeno věkem, spíše stavem vaší pleti. Používáme podle potřeby 1x až 3x týdně. V mladším věku postačí 1x týdně, u zralejší pleti nebo hodně povadlé citlivé pleti 2 - 3x týdně.

Použití:
1) Pleť dokonale vyčistíme a vysušíme.
2) Vyndáme masku z obalu a odstraníme krycí fólii.
3) Přiložíme na celý obličej.
4) Odpočíváme a necháme působit 20 - 40 minut, dokud se esence zcela nevstřebá a maska nevyschne.
5) Masku stáhneme z obličeje.
Další čištění již není potřebné.

Tip:
Pleťovou masku je možné také zchladit nebo ohřát. Pro chladivý efekt vložte masku v obale na pár minut do mrazničky. Pro hřejivý efekt vložte vložte
masku v obale na 2 až 3 minuty do horké vody.

1 kus á 25g