DeAge CRD Red-Addition revitalizační oční krém 30 ml a oční masky 15kusů - dárková kazeta

  • Kód: 1156N-2 | Výrobce: CHARMZONE Korea
Cena:   1 619,00 Kč
Původní cena:   1 620,00 Kč
Ušetříte:   1,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

CHARMZONE DeAge CRD Red-Addition revitalizační oční krém a esenční oční masky v dárkové kazetě

DeAge CRD Red-Addition Eye Cream + Eye Patch Set

Dárková kazeta kosmetiky pro péči o oční okolí DeAge CRD Red-Addition obsahuje:
DeAge CRD Red-Addition revitalizační oční krém 30 ml
DeAge CRD Red-Addition revitalizační oční masky 15 kusů

Řada pleťové kosmetiky DeAge CRD RED-Addition je jakousi nadstavbou řady DeAge CRD. Obsahuje patentovanou složku CRD-2, která je mnohem účinnější, než původní složka CRD-1 v řadě DeAge CRD a představuje nový trend ve výživě a ochraně pokožky.

CRD-2 systém zaručuje:
- revitalizaci, osvěžení, potlačení procesu stárnutí a mladistvý vzhled
- vytváří ochranný film, který má pozitivní vliv na zdravý vzhled pokožky
- dodává energii, posiluje elasticitu a vitalitu pleti
- dokonale hydratuje, pleť zůstává jemná a hebká, prokrvená
DeAge CRD Red-Addition revitalizační oční krém s červeným ovocem, moruší a rajčaty
 
DeAge CRD Red-Addition Eye Cream

Unikátní oční krém má vynikající revitalizační účinky na oční partie. Je vhodný pro všechny typy pleti, neboť oční okolí dokonale zklidňuje, vyživuje, revitalizuje a vzpružuje. Tím viditelně redukuje vrásky. Extrakt z pakaštanu koňského krásně rozjasňuje oční partie, redukuje tmavé kruhy pod očima a jemným přirozeným způsobem navozuje u pokožky světlejší tón. Patentovaná složka CRD-2 dokonale posiluje jemnou pokožku kolem očí a dodává jí tolik potřebnou výživu, díky čemuž je pokožka mnohem pevnější a pružnější. Má jedinečný protivráskový efekt. Účinné látky rostlinného původu pokožku dokonale hydratují. Prosvětlené a vyhlazené oční partie Vám dodají na mladistvém vzhledu.

Použití:
Malé množství očního krému naneseme na dokonale vyčištěnou a tonizovanou oblast v okolí očí a rtů. Jemně vklepeme do pokožky.
DeAge CRD Red-Addition revitalizační esenční oční masky krém s červeným ovocem, moruší a rajčaty
 
DeAge CRD Red-Addition Eye Patch

Unikátní inovované - vylepšené - oční masky s patentovaným ještě účinnějším CRD-2 systémem. Esenční oční masky s obsahem červených složek jemnou pokožku v okolí očí dokonale revitalizují, vzpružují, dodávají jí vysoký stupeň hydratace. Díky CRD-2 systému pronikají účinné látky hluboko do pokožky, kde blahodárně působí - hydratují a vyživují. Pokožka tak získává příjemnou vláčnost, hebkost a jemnost. Vrásky jsou vyplněné. Při pravidelném používání získává pokožka pod očima přirozený světlejší, projasněný nádech, zejména účinkem extraktu z pakaštanu koňského. Velmi účinně redukují tmavé kruhy pod očima. Prosvětlené a vyhlazené oční partie Vám dodají na mladistvém vzhledu.

Použití:
Masku aplikujeme pod spodní víčko pomocí plátků napuštěných aktivními substancemi. Necháme působit po dobu 10 minut nebo i déle dokud se nevstřebá esence a oční maska zcela nevyschne.


Věk:
Doporučuji pro ženy okolo 40 let nejdříve však 30+ záleží na stavu vaší pleti, množství vrásek a jejich hloubce. Ženám 50+ budou tyto výrobky také výborně vyhovovat.

30 ml + 15 ks á 2mlHledáte zajímavé tipy na dárky pro muže nebo pro ženy? Připravila jsem pro Vás krátké video, které by Vám výběr mohlo ulehčit. Video můžete shlédnout ZDE.