Seznam článků

30.11.

KJMA

Autor: Hana Lacyková Počet komentářů: 0 Kategorie: Naše rady Přečteno: 1639x Hodnocení: 0

Společnost Temperance, která k nám výrobky Kim Jeong Moon Aloe dováží, byla od prvopočátku zaměřena na objevování krás a duchovního bohatství Dálného Východu. Exotické země Orientu jsou známé nejen svou překrásnou přírodou, tisíciletou vyspělou kulturou, která odedávna inspirovala a stále inspiruje životní styl v ostatních světadílech. Firma KJMA je významnou korejská farmaceuticko-kosmetickou firmou, která věnuje mimořádnou pozornost propojení přírodních receptur s nejmodernějšími kosmetickými technologiemi. Výsledkem jsou výjimečné výrobky, o jejichž vysoké kvalitě svědčí četná ocenění z mezinárodních i tuzemských výstav a veletrhů. Pozitivní ohodnocení z českých a slovenských prezentací dokládají, že tato čistě přírodní korejská kosmetika je vhodná také pro evropské ženy a muže. Stále rostoucí zájem ze strany zákazníků podává důkaz o tom, že se jedná o velice účinnou kosmetiku. Vysoký podíl přírodních ingrediencí zejména pak aloe vera, při současném zachování nízkého zastoupení konzervačních látek.

 

číst
30.11.

Charmzone

Autor: Hana Lacyková Počet komentářů: 0 Kategorie: Naše rady Přečteno: 2773x Hodnocení: 0

 

Společnost Temperance, která k nám výrobky CHARMZONE dováží, byla od prvopočátku zaměřena na objevování krás a duchovního bohatství Dálného Východu. Exotické země Orientu jsou známé nejen svou překrásnou přírodou, tisíciletou vyspělou kulturou, která odedávna inspirovala a stále inspiruje životní styl v ostatních světadílech. CHARMZONE je přední korejská farmaceuticko-kosmetická firma, která věnuje mimořádnou pozornost propojení přírodních receptur s nejmodernějšími kosmetickými technologiemi. Výsledkem jsou výjimečné výrobky, o jejichž vysoké kvalitě svědčí četná ocenění z mezinárodních i tuzemských výstav a soutěží. Pozitivní ohodnocení z českých a slovenských prezentací dokládají, že tato luxusní přírodní korejská kosmetika je vhodná také pro evropské ženy a muže. Stále rostoucí zájem ze strany zákazníků podává důkaz o tom, že se jedná o velice účinnou kosmetiku. Vysoký podíl přírodních ingrediencí zkombinovaný se současnými farmakologickými poznatky zaručuje vysokou kvalitu, čistotu a nedráždivost produktů. Výrobky nejsou testovány na zvířatech a doposud na ně nebyly zaznamenány alergické reakce.

 

číst
Jak správně pečovat o pleť?
30.11.

Jak správně pečovat o pleť?

Autor: Hana Lacyková Počet komentářů: 0 Kategorie: Naše rady Přečteno: 1951x Hodnocení: 0

Základem pro zdravě, pěkně a pěstěně vyhlížející pleť, ať už je rychle se mastící, problematická s akné nebo naopak velmi suchá až dehydrovaná, je pravidelná a důkladná každodenní péče.

 

Pleť pěstící přípravky posilují přirozené homeostatické (homeostáze = tendence organizmu k udržení stálých vnitřních podmínek života) funkce pokožky, které udržují pleť ve zdravém stavu. Pleť je odrazem vnitřního zdraví. Viditelné příznaky stárnutí pleti, jako jsou vrásky a vysušená, ochablá pleť, nejsou pouze důsledkem stárnutí nebo nedostatečné péče o pleť, ale také důsledkem vrozených dispozic a znečištěného životního prostředí. Naše pleť je denně vystavována extrémním podmínkám, a proto si vyžaduje každodenní péči a účinnou ochranu s dostatečným přísunem výživných a hydratačních látek. Každý typ pleti může díky pravidelné a důkladné péči vypadat zdravě, jde pouze o to, zvolit si vhodné pěstící přípravky právě pro váš typ pleti. Poradíme vám, jak správně pečovat o vaši pleť.

 

Předně je velice důležité si osvojit základní 4 kroky správné péče o pleť, které sestávají z čištění pleti, tonizace pleti, hydratace pleti a výživy pleti.

 

 

číst