Senite Golden Cell pleťový čistící krém pro zralou pleť 250 ml

  • Kód: 1335-2 | Výrobce: Coréana Korea
Cena:   869,00 Kč
Původní cena:   945,00 Kč
Ušetříte:   76,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

Senite Golden Cell pleťový čistící krém pro zralou pleť

Senite Golden Cell Cleansing Cream 


Unikátní velmi lehký a jemný čistící krém na pleť je určený zejména pro ženy ve zralém věku. Obsahuje velké koncentrace účinných látek jakými jsou arganový olej, zlato, včelí vosk, rýžový extrakt, extrakt z kvasnic a mnoho dalších, které velmi příznivě působí na pokožku. Dokonale ji během čištění vyživují a zvláčňují. Čistící krém Senite Golden Cell obsahuje také ingredience, které zajišťují protivráskový účinek.

Jedinečné složení této unikátní řady se zrodilo díky vznešenému drahému kovu - zlatu - a arganovému stromu nazývanému marocký zlatý strom. Vzácné zlato má podle východní medicíny výrazný zklidňující a desinfekční účinek, zlepšuje "qi" čili celkově pozvedá energii v lidském organizmu. V kosmetickém průmyslu je zlato oceňováno především pro svou schopnost zvyšovat cirkulaci krve díky ionické reakci. Ionická reakce aktivuje pleť a chrání ji tak před tvorbou vrásek. Právě tento efekt má velmi příznivé účinky na poškozenou pleť a na různé formy dermatitidy. Arganový strom patří mezi světové přírodní dědictví. Nachází se na jihozápadě Maroka a dokáže přežít i v nepříznivých pouštních podmínkách. Jeho kořeny sahají až do hloubky 30m. Jedinečný účinek kmenových buněk arganového stromu spočívá v aktivaci kožních buněk, čímž dokáže viditelně zlepšit elasticitu pleti a zajistit její zpevnění. Tzv. nesmrtelná zlatá květina, známá také pod názvem zlatá slunečnice, obsahuje unikátní typ esenciálního oleje, který dokonale zklidňuje a hojí problematickou pleť, dodává jí také potřebnou výživu, má viditelný protivráskový efekt a podporuje elasticitu pleti.


Věk:

Čistící krém je vhodný pro zralou pleť a sice nejdříve po 35.roku. Lépe bude vyhovovat pleti ještě zralejší, tj. 50+, 60+.


Použití:

Naneseme malé množství čistícího krému na oblast celého obličeje, krku i dekoltu. Jemnou masáží odstraňujeme z pleti nečistoty. Krém se mění na olej, čímž má vynikající efekt právě na zralejší, unavenou, dehydrovanou a ochablou pleť. Následně odstraníme navlhčeným tamponem nebo kosmetickým ubrouskem.

250 ml