Aloe Vera 95% pleťový gel 300ml - 5 kusů

  • Kód: KD121 | Výrobce: Dermal Korea
Cena:   945,00 Kč
Původní cena:   1 396,00 Kč
Ušetříte:   451,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

Aloe Vera Gel 95% pleťový gel s aloe vera při ekzémech, akné, lupénce, atopickém ekzému, popálení, spálení od slunce či v soláriu, po bodnutí hmyzem, po opalování, depilaci či holení - velmi vhodný na alergickou, atopickou a dětskou pokožku

DERMAL Aloe Vera 95% pleťový gel

Aloe Vera 95% gel hydratuje, vyživuje, čistí, chrání a regeneruje pokožku.

 
Nejoblíbenější produkt z naší nabídky za bezkonkurenční cenu.

Prodáno přes 1.000ks. Koupilo více než 300 zákazníků. Mnoho z nich si tento produkt kupuje opakovaně. Přesvědčte se i Vy!
Jedinečný gel, který Vás překvapí nejen svým složením (95% Aloe Vera), ale svými vlastnostmi - lehkostí s jakou se vstřebává, hebkostí kterou zanechává a pocitem svěžesti.

Hojivé účinky Aloe Vera jsou známy již dlouhou dobu. Dnes se opět a nyní stále častěji používá k hojení různých ran, spálenin, ale i vředů, uhrů, akné apod. Velmi často se používá preventivně k hydrataci a ochraně pokožky.

Vysoká koncentrace (95%) výtažků z Aloe Vera v tomto produktu poskytuje pokožce vyživující látky, které ji udržují vlhkou, přirozeně ji chrání před infekcemi a napomáhají jejímu zklidnění a regeneraci.

Aloe přispívá k regeneraci buněk a buněčné proliferace (zvyšování počtu buněk v tkáni či orgánu), čímž zpomaluje stárnutí. Také preventivně chrání buňky v těle, čímž zvyšuje obranyschopnost těla proti onemocnění.

Pokud je pokožka vystavena UV záření, snižuje se její ochranná funkce na méně než 50%. Polysacharidové složky Aloe Vera však pomáhají funkci imunity pokožky vrátit zpět k normálu.

Určení:
Gel je vhodný pro všechny typy pokožky (obzvláště pro suchou a citlivou). Je vhodný i na pleť. Neobsahuje paraben a oleje. Není mastný, čímž více nezatěžuje mastnou pokožku. Je lehce roztíratelný, šetrný k pokožce a velmi dobře se vstřebává.

Použití:
Využití při ekzémech, akné, lupénce, atopickém ekzému, popálení, spálení od slunce či v soláriu, po bodnutí hmyzem či jako prevence proti onemocnění pokožky. Další vhodné použití je např. po opalování, depilaci či holení. Gel je vhodný i na alergickou a dětskou pokožku.

Lze používat preventivně po slunění.

Gel lze vtírat například i do vlasů a poskytnout jim tak nestandardní péči v podobě účinných látek z Aloe Vera.

Složení:
Aloe Barbadensis Leaf Juice, Alcohol, Water, Glyceryl Polyacrylate, Carbomer, Betula Platyphylla Japonica Juice, Agave Atrovirens Extract, Triethanolamine, PEG 60 Hydrogenated Castor Oil, Betaine, Dipropylene Glycol, Propylene Glycol, Parfum, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Polyglumatic acid

Tip:
V případě spálení je možné gel zchladit v ledničce a znásobit tak jeho uklidňující funkci.

Poznámky:
Výrobek nebyl testován na zvířatech.

Výhodný balíček 5 kusů (189,- Kč/ks)