Golden Time Q10 koncentrát na pleť 50 ml

 • Kód: e14 | Výrobce: Etani
Cena:   999,00 Kč
Původní cena:   1 000,00 Kč
Ušetříte:   1,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

Golden Time Q10 extra silný koncentrát koenzymu Q10 na pleť

Golden Time Q10 concentrate 

Skladem poslední 1 kus.
Toto zboží se již nebude do ČR dovážet.

Extra silný koncentrát koenzymu Q10 dokáže zpevnit unavenou a povadlou pleť. Koncentrát Q10 je vhodný pro omlazení pleti, její výživu, čímž napomáhá redukci vrásek a udržuje pleť v mladistvé kondici. Kombinace dvou druhů Q10! Mnohokrát účinnější než dostupné krémy s koenzymem Q10 na trhu.

Vysoká koncentrace koenzymu Q10. V pár kapkách našeho přípravku je 20x vyšší síla Q10 než v běžných krémech Q10 dostupných na trhu. Okamžité zlepšení struktury pleti, sjednocení tónu pleti a postupné vyhlazení vrásek. Pro mladší a krásnější pleť v každém věku. Vhodné pro ženy nad 30 let. Krásná pleť na dosah ruky*.

Víte, jaký je rozdíl v koncentrátu Q10 oproti běžnému krému s kapkou Q10?

Krémy obsahují bohužel jen velmi malé množství aktivní látky Q10, která se navíc díky mastné složce krému nedostane hluboko do pleti, kde by byla potřeba. Aktivní látky tak zůstávají nevyužity na povrchu pleti a jejich účinek je tudíž minimální. Etani nabízí čistý koncentrát Q10 navíc obohacený o vitamín E. Naše Q10 proniká do hloubky pleti, kde působí na principu buněčné terapie tzn. aktivuje buňky a stimuluje je k činnosti. Stačí jen pár kapiček našeho koncentrátu a pleť Vám bude vděčná, bude zásobena daleko více koenzymem Q10 a okamžitě uvidíte rozdíl. Koenzym Q10 dodá pleti maximum energie, která je využita v tvorbě vlastního kolagenu. Jen díky tomu může být pleť pevná a pružná jako dříve. Navíc je pleť díky koncentrátu Q10 dokonale vyživena a rozjasněna.


TIP KOSMETIČKY:

Koncentrát Q10 je ideální volbou hlavně na jaře, kdy dodá pleti maximální energii a výživu, sjednotí její tón a připraví pleť na útok silného letního slunce.


Koenzym Q10 je moderní účinnou látkou, která byla nejdříve využívána v potravinových doplňcích a ve druhé polovině 90. let i v kosmetice. Koenzym Q10 (ubichinon) pomáhá uvolňovat energetické zdroje buněk a je účinný všude tam, kde jsou patrné známky únavy pleti. Koenzym Q10 podporuje rovnoměrnou obnovu pokožky ve všech jejích vrstvách a při pravidelné aplikaci séra udržuje pleť svěží bez známek únavy.

Důležité informace:
Golden Time koncentrát Q10 má výrazně sytě žlutou barvu. Je to známka přítomnosti vysoké koncentrace Q10 koenzymu v séru. Q10 látka se vyznačuje žlutou barvou. Čím má kosmetický přípravek sytější žlutší barvu, tím je kvalitnější. Ve srovnání s ostatními kosmetickými přípravky na trhu má naše sérum nesrovnatelně více sytou a žlutou barvu.

Koncentrát Q10 GT se zesíleným dvojím účinkem Q10 je speciálně navržené sérum, které účinně bojuje proti stárnutí pleti, dodává pokožce chybějící koenzym Q10. Naše sérum je speciálně vyrobeno ze dvou druhů koenzymů Q10. Jedná se o koenzym typu DSM Q10 a koenzym typu Rovisome Q10. Kombinace těchto dvou účinných koenzymů zesiluje jednotlivé účinky Q10 a můžeme říci, že se jedná o jeden z nejsilnějších koncentrátů Q10 dostupný na trhu.
Tato kombinace dvou účinných koenzymů Q10 je 20 krát vyšší než u volného Q10 dostupného na trhu.

HLAVNÍ ÚČINKY*

 • zlepší se Vám kvalita pleti, pleť dostane lepší barvu, svěžest
 • obnova buněčné stavby pleti, pleť regeneruje a vyživuje, dodává pleti chybějící Q10
 • zmizí známky únavy na pleti, pleť je pevnější a pružnější
 • postupné vypínání vrásek a mimických linek
 • energie pro všechny buňky pleti
 • Q10 obnoví mladistvý vzhled
 • koenzym Q10 působí jako přirozený antioxidant pleti, vychytává volné radikály


Použití:
Aplikujeme 2x denně – ráno a večer:

 1. na vyčištěnou pleť naneseme malé množství koncentrátu a krouživými pohyby jemně
  zapracujeme do pleti
 2. necháme chvilku vstřebat a poté aplikujeme pleťový krém.

Pro zvýšení efektu doporučujeme zapracovat do pokožky Dermaválečkem a kombinovat použití koncentrátu Q10 s kyselinou hyaluronovou.

Účinné látky:
Koenzym Q10 – SDM, koenzym Q10 – Rovisome Q10, 7,5% Q10, vitamin E.

Balení:
Skleněná lahvička s aplikátorem, 50 ml

Moje zkušenost:
Mám vyzkoušené, že sérum vydrží opravdu dlouho. Je velmi jemné gelové konzistence, takže bohatě postačí jen 2-3 kapky na aplikaci na celý obličej.

*Každý z nás je jedinečný, a proto se účinky přípravků na pleť mohou u každého z nás lišit, ale specifikace produktu vychází ze zkušeností většiny zákazníků.