Představení - video:

Novinky

PF 2017 31.12.

PF 2017

Krém Snail Wrinkle Recover JE ZPĚT a VYLEPŠENÝ!!! 11.06.

Mám velikou radost, že Vám opět mohu nabídnout velmi oblíbený pleťový krém Snail Wrinkle Recover, který firma Charmzone vyrobila ještě účinější, než dříve. Obsahuje celých 60% šnečího sekretu a je prokázáno, že ZESILUJE TVORBU ELASTINU A KOLAGENU! V tuto chvíli má distributor k dispozici jen několik kusů a plnohodnotně bude tento krém v nabídce od září. Pokud se Vám právě po tomto krému již stýskalo, máte nyní jedinečnou možnost si jej opět pořídit.

5.3.   Česká pošta

 

 

Česká pošta máte možnost si vybrat, zda chcete balík doručit „Do ruky“ nebo „Na poštu“ anebo necháte způsob doručení na nás. My podle velikosti zboží zvolíme způsob doručení.

 

Menší zboží, které se vejde do obálky A4 posíláme jako cenné psaní. S tímto způsobem zasílání zboží máme výbornou zkušenost. Pošta s cenným psaním zachází velice opatrně a doručuje ho následující pracovní den po podání zásilky. Současně nám to umožňuje držet ceny poštovného nízko.

 

Zboží většího rozměru, než je A4 nejraději zasíláme kurýrem, kde jsou ceny nižší, než u České pošty.

 

Cena „Balík Na poštu“: 95 Kč při platbě předem a 133 Kč při dobírce (95 Kč + 38 Kč doběrečné).

 

Cena „Balík Do ruky“: 104 Kč při platbě předem a 140 Kč při dobírce (104 Kč + 36 Kč doběrečné).

 

Cena „Nechte to na nás - Česká pošta nebo kurýr“: 65 Kč při platbě předem a 109 Kč při dobírce (65 Kč + 44 Kč doběrečné).

 

 

 

Česká pošta zahájila tzv. Balíkovou revoluci, což znamená, že si můžete vybrat, kam má být vaše zásilka doručena. Níže naleznete základní informace k hlavním změnám převzaté ze stránek České pošty.

 

Balík Do ruky

 

Určíte si adresu, kam chcete balík doručit. Přijede za Vámi, kam budete chtít. Garantujeme doručení následující pracovní den. Předem se o tom dozvíte díky SMS nebo e-mailu.

 

Proč je "Balík Do ruky" tak výhodný?

 

- Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu.

 

- Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.

 

- Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel.

 

- Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.

 

- V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Váš balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

 

Balík Na poštu

 

Zvolte si jakoukoli poštu, na kterou chcete balík doručit. Bude doručen přímo na jednu z 2600 pošt, kterou si sami vyberete. Vyzvednete si ho, kdy se to hodí Vám. Garantujeme možnost vyzvednutí následující pracovní den. Díky SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat.

 

Proč je Balík Na poštu tak výhodný?

 

- Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám.

 

- Sami si jednoduše vyberete poštu, na kterou má být balík dodán.

 

- Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště.

 

- Zásilka bude na poště uložena 7 dnů. Zároveň obdržíte informaci emailem i sms zprávou a bude Vám zanechána zpráva v poštovní schránce. V případě, že si uvědomíte, že si zásilku nestihnete vyzvednout, můžete si změnit termín nebo místo dodání přes odkaz Změna dispozice balíků na stránkách České pošty.

 

Zásilky odesíláme také jako Cenné psaní nebo Obchodní balík a Česká pošta je doručuje do druhého dne ("Obchodní balík" i „Cenné psaní“ je označení služby České pošty). Pohyb těchto zásilek můžete také neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty a jste o doručování informováni emailem nebo sms zprávou.