Anti-Wrinkle intenzivní sérum s retinolem proti vráskám 40ml

  • Kód: 1842-1 | Výrobce: Ottie Korea
Cena:   659,00 Kč
Původní cena:   760,00 Kč
Ušetříte:   101,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

Ottie Anti-Wrinkle intenzivní pleťové sérum proti vráskám s retinolem - zralá pleť

Ottie Anti Wrinkle Serum

Představujeme vám nový rozměr omlazování pleti. Nová řada využívající inovativní patentovanou formuli s tekutými krystaly retinolu dokáže zredukovat hloubku vrásek o 27% během 30 dnů. Prožijte bezbolestný face lifting bez skalpelů a jehel! Vyspělá řada využívá nejnovějších technologických poznatků k boji proti vráskám. Díky obsahu bioaktivních komponentů intenzivně zpevňuje kontury tváře, vyrovnává vrásky a brání jejich prohlubování a rozpínání. Navrací pleti mladistvou elasticitu a průzračnou svěžest již za úžasných třicet dní. Vědecky prokázáno!

Intenzivní sérum proniká hluboko do pokožky a vyrovnává její texturu. Patentovaná formule s aktivním retinolem dokonale vyplňuje vrásky a minimalizuje jejich vznik. Zanechá pleť hebkou a hladkou bez vrásek.

Použití:
Aplikujeme na noc nejlépe po použití Bio Tension Serum. Sérum vklepeme do pokožky tváře a krku. Vmasírujeme jemnými krouživými pohyby, přičemž postupujeme od spodu nahoru.

Věk:
Doporučuji pro ženy od 45+, nejdříve však 40+ záleží na stavu vaší pleti, množství vrásek a jejich hloubce. Ženám 50+ či 60+ bude tento produkt vyhovovat nejlépe.

40 ml