Thermic Pink samozahřívací hloubkově čistící pleťová maska -růžová i velmi citlivá pleť 220g

  • Kód: 1710-2 | Výrobce: TechNature France
Cena:   189,00 Kč
Původní cena:   231,00 Kč
Ušetříte:   42,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

TechNature Thermic Pink samozahřívací hloubkově čistící pleťová maska i na velmi citlivou pleť - růžová

Thermic Mask Pink

Růžová termická maska Thermic Pink je směsí z mikronizovaného prášku a polohydratovaného sulfátu vápníku, vyrobeného z vysoce kvalitní čisté přírodní sádry. Jakmile se maska smíchá s vodou, rychle tuhne, po několika minutách příjemně pleť zahřívá. Právě díky postupnému zahřívání se krásně rozšíří póry a pleť může lépe vstřebávat aktivní látky i do hlubších vrstev pokožky a detoxikovat se. Tato vynikající maska působí ve dvou fázích. V první fázi dochází k zahřívání, které způsobuje rozšíření cév, stimuluje mikrocirkulaci a otvírá póry, čímž dochází k výraznému okysličení pokožky a dokonalému vstřebávání aktivních látek. V druhé fázi dochází k detoxikaci pokožky, která se projevuje pocením, díky kterému se z pleti vylučují toxiny a jiné nečistoty. Zanechá vaši pleť nádherně čistou a svěží.

Věk:
Použití této pleťové masky není omezeno věkem, spíše stavem a citlivostí vaší pleti. Používáme podle potřeby 1x až 3x týdně. V mladším věku postačí 1x týdně, u zralejší pleti nebo hodně povadlé pleti 2 - 3x týdně.

Použití:
Prášek zředíme vodou o teplotě 20°C a rychle mícháme až do úplného rozpuštění. Ředíme v poměru 220g pudru na cca 110ml vody. Balení masky o 220g prášku je určená na dvě až tři použití. Připravenou pastu nanášíme okamžitě na pokožku obličeje s vyjímkou očních partií. Maska ztuhne asi za 6 minut. Necháme působit 15 minut. Po uplynutí této doby sloupneme masku v jednom kuse z pokožky.

UPOZORNĚNÍ: Je potřeba dodržet stanovenou teplotu vody 20°C!

220 g

Podobné produkty:
Brusinková samozahřívací pleťová maska s peelingovým efektem - suchá, mastná, normální pleť - 15g

Kód: TS1605

TechNature Brusinková samozahřívací smývatelná pleťová maska s peelingovým efektem - suchá, mastn...
109,00 Kč
Brusinková samozahřívací pleťová maska s peelingovým efektem - suchá, mastná, normální pleť 15g - 5ks á 30g

Kód: TS1705

TechNature Brusinková samozahřívací smývatelná pleťová maska s peelingovým efektem - suchá, mastn...
506,00 Kč