Thermic Chocholate samozahřívací zpevňující pleťová maska 220g

  • Kód: 1711-2 | Výrobce: TechNature France
Cena:   189,00 Kč
Původní cena:   231,00 Kč
Ušetříte:   42,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

TechNature Thermic Chocholate samozahřívací zpevňující pleťová maska - čokoládová

Thermic Mask Chocholate

Čokoládová samozahřívací pleťová maska Thermic Chocholate je směsí z mikronizovaného prášku kakaa a polohydratovaného sulfátu vápníku, vyrobeného z vysocekvalitní čisté přírodní sádry. Jakmile se maska smíchá s vodou, rychle tuhne, po několika minutách příjemně pleť zahřívá. Právě díky postupnému zahřívání se krásně rozšíří póry a pleť může lépe vstřebávat aktivní látky a i do hlubších vrstev pokožky. Čokoláda je nejkoncentrovanější přírodní energizující složkou. Dodává pleti potřebné minerály jako je magnézium a zinek, který působí v synergii s vitamínem A,B,E. Kakaové boby obsahují teobromín, což je složka velmi podobná kofeinu. Právě krémová a příjemná konzistence masky dodává pocit relaxace a regenerace. Tato vynikající maska působí ve dvou fázích. V první fázi dochází k zahřívání, které způsobuje rozšíření cév, stimuluje mikrocirkulaci a otvírá póry, čímž dochází k výraznému okysličení pokožky a dokonalému vstřebávání aktivních látek. V druhé fázi dochází k detoxikaci pokožky, která se projevuje pocením, díky kterému se z pleti vylučují toxiny a jiné nečistoty. Zanechá vaši pleť nádherně čistou, svěží a plnou energie.

Věk: Použití této pleťové masky není omezeno věkem, spíše stavem vaší pleti. Používáme podle potřeby 1x až 3x týdně. V mladším věku postačí 1x týdně, u zralejší pleti nebo hodně povadlé pleti 2 - 3x týdně.

Použití:
Prášek zředíme vodou o teplotě 20°C a rychle mícháme až do úplného rozpuštění. Ředíme v poměru 220g pudru na cca 110ml vody. Maska o 220g prášku je určená na jedno použití. Připravenou pastu nanášíme okamžitě na pokožku obličeje s vyjímkou očních partií. Maska ztuhne asi za 6 minut. Necháme působit 15 minut. Po uplynutí této doby sloupneme masku v jednom kuse z pokožky.

UPOZORNĚNÍ: Je potřeba dodržet stanovenou teplotu vody 20°C!

220 g

Podobné produkty:
Cryogenic zpevňující pleťová maska s obsahem spiruliny - obnova kožních buněk 30g

Kód: TS1603

TechNature Cryogenic zpevňující pleťová alginátová maska s obsahem spiruliny pro obnovu kožních b...
109,00 Kč
Cryogenic zpevňující pleťová maska s obsahem spiruliny - obnova kožních buněk - 5ks á 30g

Kód: TS1703

TechNature Cryogenic zpevňující alginátová pleťová maska s obsahem spiruliny pro obnovu kožních b...
506,00 Kč