Real Skin podkladová báze pod make-up - růžová 30ml

  • Kód: 3402-2 | Výrobce: Ottie Korea
Cena:   269,00 Kč
Původní cena:   500,00 Kč
Ušetříte:   231,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

Ottie Real Skin podkladová báze pod make-up - růžová

Ottie Real Skin Make Up Base Pink

Nová řada podkladových bází od firmy Ottie Real Skin výtečně pomáhá k lepší přilnavosti make-upu a zabezpečuje bezchybnou pleť po celý den. Krásně pokožku rozjasňuje a překrývá drobné chybičky krásy. Navíc pleť dokonale hydratuje. Tato výtečná podkladová báze pod make up Ottie Real Skin se velmi lehce nanáší a je až neuvěřitelné jakou změnu s pletí provede. Výborně se hodí jak pod make up tak pod BB krém či CC krém. Pleť pak vypadá svěžeji, mlaději a velmi hladce.

Růžová podkladová báze Ottie Real Skin je vhodná pro všechny typy pleti, velmi se hodí také pro pleť porcelánovou, díky tomu zajistí dlouhotrvající kvalitu make-upu.

Zalézá Vám make-up do vrásek? Podkladová báze Vám pomůže právě k tomu, aby Váš vzhled v oblasti očního okolí vypadla mladě, bez hlubokých vrásek. Ve vzhledu tváře s make-upem za použití podkladové báze a bez ní je opravdu obrovský rozdíl. S podkladovou bází zkrátka budete vypadat mlaději.

Použití:
U suché pleti se podkladová báze nanáší na podkladový krém. Oproti tomu u pleti mastnější postačí podkladová báze jako základ make-upu.

30 ml