Topnews GE Wrinkle Active energizující tonizační voda 130 ml

  • Kód: TS1309 | Výrobce: CHARMZONE Korea
Cena:   749,00 Kč
Původní cena:   944,00 Kč
Ušetříte:   195,00 Kč
Zboží je dočasně vyprodáno!
Popis:

Charmzone Topnews GE Wrinkle Active energizující tonizační voda

Topnews GE Wrinkle Active Toner

Produkty z tolik oblíbené série Topnews jsou zpět!!! Předchozí řada Topnew i Topnews Ge byla oceněna v mezinárodní soutěži!

Firma Charmzone přichází s unikátní recepturou tonizační vody, která dokáže do pleti vlít energii. Tonizační voda GE Wrinkle Active je koncipována jako tonikum esenčního typu, díky čemuž skvěle osvěžuje pokožku a již po použití této tonizační vody je pokožka doslova nabitá energií. Kromě toho také odstraňuje stopy nečistot a podporuje mladistvou energii a elasticitu pleti. Tohoto unikátního efektu je docíleno právě díky obsahu mořských minerálů a adeninu, které pronikají hluboko do kožních buněk, posilují je a revitalizují. Pleť je po použití této tonizační vody dokonale připravena na maxikální využití a vstřebání účinných látek z následně použitých produktů.

Použití:
Naneseme několik kapek tonizační vody na kosmetický tampon a již vyčištěný obličej a krk dočistíme a tím i vytonizujeme. Je možné také jen několik kapek do předem dokonale vyčištěné pokožky vklepat. Nesmýváme.

Věk:
Doporučuji pro ženy od 40+ nejdříve však 30+ záleží na stavu vaší pleti, ochablosti a zašednutí pokožky. Ženám 50+ bude tato tonizační voda také výborně vyhovovat.

130ml

 

POZOR!!!
Produkty jsou dodávány ve dvou barevných provedeních, přičemž složení je stejné:
fialový design - aktuálně naskladněný
perleťový nadčasový design (edice pro americký trh) - nyní nedostupný