Představení - video:

Novinky

PF 2017 31.12.

PF 2017

Krém Snail Wrinkle Recover JE ZPĚT a VYLEPŠENÝ!!! 11.06.

Mám velikou radost, že Vám opět mohu nabídnout velmi oblíbený pleťový krém Snail Wrinkle Recover, který firma Charmzone vyrobila ještě účinější, než dříve. Obsahuje celých 60% šnečího sekretu a je prokázáno, že ZESILUJE TVORBU ELASTINU A KOLAGENU! V tuto chvíli má distributor k dispozici jen několik kusů a plnohodnotně bude tento krém v nabídce od září. Pokud se Vám právě po tomto krému již stýskalo, máte nyní jedinečnou možnost si jej opět pořídit.

Informace o eshopu charm-zone.cz a přírodní korejské kosmetice

 

Korejská kosmetika si v posledních letech získává nejen v Evropě, ale po celém světě stále větší oblibu zejména proto, že je složena převážně z přírodních látek. Zejména kosmetika značky Charmzone je špičkou na Asijském trhu. Právě přírodní kosmetiku od firmy Charmzone, ale také Enesti, KJMA, Sarangsae Cosmetics a Etani naleznete v tomto eshopu. 

 

Tato kosmetika se již po několik let umisťuje na předních příčkách a získává pravidelně ocenění na českých ale i mezinárodních kosmetických výstavách a veletrzích a to jak za účinky, které na pleť má, tak i za design. Snad proto si získává stále větší oblibu nejen v kosmetických salónech po celé republice. U nás máte možnost si výrobky "Dálného Orientu", které používají i vyhlášené kosmetické salóny a známé celebrity české scény, zakoupit.

Ocenění, kterých námi prodávané výrobky dosáhly, si můžete prohlédnout v levém menu nebo u jednotlivých výrobků.

 

Zboží neobdržíte přímo od nás, ale dodá Vám jej náš spolupracující eshop. Více informací obdržíte po uskutečnění objednávky emailem.